• Egzamin na kartę rowerową

• Uczniowie, którzy ukończyli 10 rok życia lub starsi, którzy nie posiadają jeszcze karty rowerowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami mają możliwość uzyskania karty po pozytywnym zdaniu egzaminów w naszej szkole. Do egzaminów można przystąpić po uzyskaniu zgody rodziców/opiekuna prawnego i wychowawcy.

Egzamin teoretyczny (test) odbędzie się w dniu 12.06. w sali komputerowej (dokładne rozpisanie godzin i klas zostanie przesłane w późniejszym terminie). Test składa się z 25 pytań z wiedzy na temat ruchu drogowego, pomocy przedlekarskiej (ocena pozytywna, zaliczenie 80% czyli 20 pozytywnych odpowiedzi). Egzamin poprawkowy dla osób które nie uzyskały odpowiedniej ilości punktów odbędzie się 19.06.

Egzamin praktyczny z jazdy rowerem, pomocy przedlekarskiej, obsługi technicznej roweru odbędzie się na boisku szkolnym w dniu 21.06.

Zgłoszenia przyjmowane będą do nieprzekraczalnego terminu 31.05.2023 r. do pana Tomasza Deryło.

Pytania i zagadnienia do nauki na stronie BRD:

Zachęcamy do nauki przepisów i zapraszamy uczniów na egzaminy.

Powodzenia

Do pobrania - ARKUSZ ZALICZENIA UCZNIA UBIEGAJĄCEGO SIĘ O KARTĘ ROWEROWĄ

zalacznik_karta_rowerowa.pdf

• Wyniki Konkursu Literackiego na List o Mokotowie ,,Dzieci listy piszą do rówieśników z innych dzielnic" w ramach Festiwalu Mam To!

• Szanowni Państwo!

Z radością informujemy o sukcesach naszych uczniów w Konkursie Literackim na List o Mokotowie Edycja VII ,,Dzieci listy piszą do rówieśników z innych dzielnic”.

I nagroda: Kacper Jędrzejczyk - klasa 5a

II nagroda: Xawery Bayer - klasa 5a

III nagroda:  Stanisław Damięcki - klasa 5a

Wyróżnienia: Filip Panek - klasa 4a, Maja Zajkowska 5a, Krystian Małek 5c

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu i życzymy kolejnych sukcesów!

• Wyniki Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii

• W naszej szkole odbył się konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii.

Uczniowie klas 4-8 mieli szansę wykazać się wiedzą z historii, kultury i literatury Wielkiej Brytanii.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Jan Sipkowski 8a

II miejsce - Helena Galewicz 8a

III miejsce Ida Romaszkan oraz Wojciech Bednarz 8a

Serdecznie gratulujemy!

• Dzień Ziemi 2023

• Cóż to był za DZIEŃ ZIEMI! Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w naszym quizie, prowadzonym na każdej przerwie przez szkolny wolontariat. W tym dniu udało Nam się również przejść ulicami Mokotowa z pięknymi plakatami, które przypominały mieszkańcom o tym ważnym dniu! Szkolny Foto Club był z Nami!

Dziękujemy za super zdjęcia i uwiecznienie tego dnia! Więcej zdjęć w albumie fotograficznym!

Wolontariat.

• Konkurs literacki w ramach „Festiwalu Młodzi Artyści Mokotowa"

• Szanowni Państwo!

Miło jest nam ogłosić, iż nasi uczniowie zdobyli wszelkie możliwe nagrody w konkursie literackim organizowanym w ramach „Festiwalu Młodzi Artyści Mokotowa" w kategorii klas 4-6 :)