• Pomoc od serca - Wolontariat SP85 w Warszawie ogłasza akcję wolontariacką.

Już 10 października będzie obchodzony Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Postanowiliśmy wesprzeć wszystkich, których los umieścił na Oddziale Onkologii, Hematologii i Transplantologii Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. J Brudzińskiego na ul. Żwirki i Wigury 63A.

Zbieramy NOWE artykuły plastyczne (kredki, flamastry, farby, plastelinę itp.), kolorowanki, książki, gry planszowe oraz pluszaki - a do nich torebki prezentowe. Nasi wolontariusze poskładają przyniesione dary w paczki i dostarczą na Oddział.

Na Oddziałach przebywają dzieci w każdym wieku - od kilkutygodniowych bobasów aż po osiemnastolatków. Każdemu jest równie trudno, a taki niespodziewany prezent pozwoli chociaż na trochę oderwać się od szpitalnej rzeczywistości i na pewno wywoła uśmiech.

Zbiórka trwa od poniedziałku 2 października do poniedziałku 9 października. Rzeczy prosimy przynosić do opiekunów wolontariatu: p. Weroniki Wrony i p. Doroty Kieszek, lub bezpośrednio do sali 111 do odpowiednio oznaczonej szafy wolontariatu.

Wolontariacka akcja w Kinotece!

W ten weekend (22 - 23.10.2022) nasi szkolni wolontariusze razem z Ambasadą Meksyku w Polsce tworzyli tradycyjny meksykański ołtarz zmarłych, który dostępny będzie dla publiczności od 27 października w PKiN. Serdecznie dziękujemy rodzicom, jak i wolontariuszom za pomoc i zaangażowanie.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym!

Kolejna akcja wolontariacka za Nami! Dziękujemy wolontariuszom za ich wykonaną pracę oraz za czynny wkład w roznoszeniu własnoręcznie wykonanych prezentów dla Naszych Szkolnych Nauczycieli. Wszystkiego najlepszego dla naszych wspaniałych Nauczycieli!